-34%

Paw Patrol - Parking Lot

Код на Производот: Paw Patrol - Parking Lot

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 990 ден 990

Овозможете му на вашето дете да влезе во светот на своите омилени цртани јунаци,ликовите од цртаниот филм Paw Patrol. Овој сет е со тема Паркинг Плац иста како и во цртаниот филм.

Забавата започнува уште со самото склопување на паркингот а врвот се достигнува кога конечно ќе ја пушти во функција. Лифтот се движи горе-долу,а има и стаза за слетување на хеликоптер.

Доаѓа во пакет со многу забавни додатоци.