-34%

Paw Patrol - Контролна кула

1,490.00 ден 990.00 ден 990.00

Овозможете му на вашето дете да влезе во светот на своите омилени цртани јунаци, ликовите од цртаниот филм Paw Patrol. Овој сет е со тема Контролна Кула иста како и во цртаниот филм. Забавата започнува уште со самото склопување на кулата а врвот се достигнува кога конечно ќе ја пушти во функција. Лифтот се движи горе долу, а двогледот ротира 360 степени.

Доаѓа во пакет со многу забавни додатоци.

Димензии на пакувањето: 40х38х14