Организер за хартија 3 во 1

Код на Производот: Paper Organiser

Достапност:Има на залиха

799 ден 399 ден 399

Уникатен дизајн кој спојува диспензер за алуминиумска, стреч фолија или хартија за печење и држач за хартија, безвременски и модерен дизајн; лесно може да се чува во фиоки и шкафови или едноставно закачете го на ѕидот. Едноставен е за употреба и чистење.

Лизгачкиот секач овозможува безнапорно, прецизно сечење со користење на само еден прст; предниот раб на фолијата останува во подготвена положба за следната употреба.

Овој диспензер е изработен од висококвалитетна пластика. Ја краси вашата кујна и и дава чист и организиран изглед. Држачот овозможува кујнските хартии да Ви бидат на дофат на раката во Вашата кујна, бања, занаетчиска соба, перална, помошна просторија или работна површина.

Држачот за хартија 3 во 1 е паметен избор за да заштедите повеќе простор во вашата мала кујна. Горниот дел може слободно да го искористите за поставување шишиња со зачини врз него. Нема веќе неуредна кујна! Современиот дизајн е модерен и одговара на различни стилови на кујнски декор.