TouchME Организер и дозер за четки и паста за заби

Код на Производот: YXJ121

Достапност:Има на залиха

199 ден 199

Организерот има самолеплива лента со која можете да го залепите на било која мазна површина.

Практичен е и ги штити вашите четки од влага и прашина, едноставен дизајн кој ќе се вклопи со секое купатило.