Организер за чадори за во кола

Код на Производот: organizercadori

Достапност:Има на залиха

190 ден 190
Практичен нов производ за вашиот автомобил.
Овој организер за чадор е потребно само да го закачите на вашиот наслон од седиштето и секогаш ќе го имате на дофат чадорот кога ќе ви биде потребен.
Организерот е изработен од материјал што не пропушта вода со што вашиот автомобил внатре ке биде секогаш сув. Организерот може и да се собере како што е прикажано на сликата. Димензии: кога е пуштен 80см.