-65%

Обетки Donna Real Monica Silver

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

699 ден 249 ден 249

Уникатен накит од шпанскиот бренд Donna Real достапен единствено во нашата веб продавница. Donna Real се одликува со уникатни парчиња накит изработени од злато, сребро и медицински челик. Препознатливи по својот уникатен и моќен стил кој на корисниците им дава сигурност и самодоверба.

За кого е наменет брендот Donna Real?

Donna Real е наменет за млади независни луѓе со слободен ум, полни со енергија и го уживаат секој миг од својот живот. Тие луѓе се едноставни, а полни со самодоверба, не грижејќи се што мислат другите за нив, а сепак точно знаат што сакаат од животот. Тоа се луѓе што се хуманитарни, забавни, секогаш расположени...

Овој модел на обетки од Donna Real се висечки обетки изработени од нерѓосувачки медицински челик во сребрена боја, со повеќе кругови од кои последниот најголем со  нежно попрскани кристали.