Oasis 4 - Женска чанта

Код на Производот: 1258

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Материјал: Текстил
Патент: Да
Висина: 13cm
Должина: 23cm
Џебови: 1 внатрешен џеб

Ако барате чанта која ќе ги задоволи Вашите потреби, истовремено додавајќи забавна впечатлива боја на Вашата облека на дневна основа, навистина ќе бидете среќни со овој избор чанта.