NewTech AK102S - Bluetooth звучник

Код на Производот: 7725

Достапност:Има на залиха

999 ден 299 ден 299
Кратки карактеристики: - Поврзување: Безжично и жично - Интерфејс: Bluetooth v 4.2 - Јачина: 5 W - Далечина на сигнал: до 10 m - Време на слушање: 5 часа - Време на полнење: 2 часа - Батерија: 800 mAh - Поддржува: A2DP, ACRCP - Може да се користи со мемориска картичка (не е вклучена во пакетот) Димензии: 10 х 10 х 11 cm Пакетот содржи: 1 х Bluetooth звучник 1 х USB кабел за полнење 1 х Аудио кабел Звучникот има специјален простор каде што може да го поставите вашиот телефон.