Natalie 2 - Женска чанта

Код на Производот: 2689

Достапност:Има на залиха

499 ден 499

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 18cm
Должина: 24cm
Џебови: 4 внатрешни џеба (2 џебa со патент)
Внатрешна преграда: Да

Полн погодок за ова лето, малите чанти кои не само што може да ги носите за вечерни излегувања, туку и се и совршен моден додаток кој преку ден би го збогатил Вашиот едноставен изглед.