Мултинаменска алатка за чистење на стакло

Код на Производот: cistaczastaklo

Достапност:Нема на залиха

Направете го чистењето на Вашите стаклени површини многу лесно и едноставно со новата мултифункционална алатка за чистење. Составена е од два дела:

-долга рачка која што со помош на флексибилноста од 180 степени, го прави чистењето на сите тешко дофатливи агли и места многу едноставно и лесно.

- Крпа направена од специјален микрофибер материјал што се поставува на рачката и ги чисти темелно сите видови на прозорци или други стаклени површини без притоа да остава никакви траги. Одржувањето на крпата е многу едноставно, можете да ја перете во машина или само со вода и детергент.

Алатката е практична и не зафаќа многу место, па затоа можете лесно да и го најдете идеалното место во Вашиот автомобил и да ја имате при рака во секое време како на пример во време на магла или влажност на прозорците.

Наменета е за секаков вид на стаклени површини како стакло на автомобили, камиони, тв екрани, компјутери, прозорци во домот па дури може да се искористи и за подот.

Димензии на алатката: 39x13x9cm