MAXPULS Бормашина 750В ID 017 MP

Код на Производот: 13204

Достапност:Има на залиха

1,899 ден 1,899
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 750W
Вртежи: 0-3000/min
Футер: 13mm