-29%

MaxPuls Циркуларна пила MP-CS024

Код на Производот: CS024

Достапност:Има на залиха

3,899 ден 2,799 ден 2,799

Тежина 2200.0 гр.

MaxPuls Циркуларна пила за дрво

Шифра: 6689
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1400W
Вртежи: 4800/мин
Длабочина на сечење:
– под агол од 45 степени – 45 мм
– под агол од 90 степени – 65 мм

* Наменета е само за сечење на дрво