-80%

Мидер без ногавици - Genie Slim

Код на Производот: genieslim6

Достапност:Има на залиха

950 ден 199 ден 199

Достапни Опции

Мидер Genie Slim за обликување на телото без ногавици.

Ви го претставуваме неверојатниот мидер за обликување на телото кој ќе го подигне Вашиот задник, ќе го затегне стомакот и исткане струкот.

Само облечете го, израменте го стомакот, истакнете го струкот, подигнете го задникот и ќе изгледате неколку килограми послaбо!

Останатите мидери само ги подигнуваат или спуштаат вишокот на килограми додека Genie Slim нема тоа да го направи!!! Мидерот ги затегне вишоците од Вашето тело на стомакот и задникот израмнувајќи ги овие делови од телото. Подогден е за носење во секоја пригода, не се познава под облеката.

Со помош на Genie Slim изгледајте совршено во секоја пригода.

Со помош на мидерот Genie Slim Вашето тело ќе изгледа поцврсто, повитко, а Вашиот обем ќе се намали.

За да изгледате послаби, повитки и да се чивствувате убаво во било која пригода не е потребно правење на напорни вежби и тренинзи за да ослабнете. Доволно е само да го облечете мидерот Genie Slim. Мидерот Genie Slim ќе ги покрие сите Ваши недостатоци на задникот и стомакот.

Мидерот има 360 таканаречени компресивни панели за компресија кои го затегаат вишокот кој го имате на стомакот и задникот.

Мидерот е без ногавици.

Мидерот е достапен во сите големини од S до 2XL.

Материјал: 90% Nylon, 10 % Spandex