Метална закачалка со сталажа за обувки

Код на Производот: Y6007-80

Достапност:Има на залиха

999 ден 699 ден 699

Практична и модерна закачалка со полици.

Изработена од црст метал кој нуди долготрајност и издржливост.

Може да се постави во кујна, спална, купатило или ходник.

Минималистички дизајн кој ке се вклопи со секаков ентериер.

Има 2 реда закачалки и 5 реда полици за обувки.