-24%

Max Puls MP-AG009 - Аголна брусилка

Код на Производот: MP-AG009

Достапност:Има на залиха

3,399 ден 2,599 ден 2,599
Шифра: 2240
Моќност: 2000W
Вртежи: 6000/мин
Големина на диск: 230 мм