-56%

Машки патики SC740UOSS17 Тегет

Код на Производот: Машки патики SC740UOSS17 Тегет 1

Достапност:Нема на залиха

1,990 ден 890 ден 890
Машки патики од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).