-56%

Машки патики SC740UOSS17 Бели

Код на Производот: Машки патики SC740UOSS17 Бели 3

Достапност:Има на залиха

1,990 ден 890 ден 890

Достапни Опции

Машки патики од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).