Машки патики SC945UO Црвени

Код на Производот: Машки патики SC945UO Црвени 1

Достапност:Има на залиха

1,790 ден 890 ден 890

Достапни Опции

Машки патики од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).