-68%

Машка маица TS11456UO Црвена

Код на Производот: Машка маица TS11456UO Црвена 3

Достапност:Има на залиха

1,090 ден 350 ден 350

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)