-57%

Машка маица TS11455UO Жолта

Код на Производот: Машка маица TS11455UO Жолта 1

Достапност:Има на залиха

890 ден 390 ден 390

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).