-51%

Машка маица TS11384UO

Код на Производот: TS11384UO-01

Достапност:Има на залиха

790 ден 390 ден 390

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).