-50%

Машка маица TS10283UOS16 Сива

Код на Производот: Машка маица TS10283UOS16 Сива 1

Достапност:Има на залиха

690 ден 350 ден 350

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).