-51%

Машка маица PP3556UOSS17 Црвена

Код на Производот: Машка маица PP3556UOSS17 Црвена 1

Достапност:Има на залиха

990 ден 490 ден 490

Достапни Опции

Машка маица од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).