Машка кошула Greyfox Square White/Blue

Код на Производот: 11-GF-1

Достапност:Има на залиха

650 ден 650

Достапни Опции

Еднобојна машка кошула 
Шифра: 11-GF
Модел: Slimfit
Боја: Карирана-бело/сина
Големина: S,M,L,XL,2XL

Состав: 60% памук и 40% полиестер