-77%

Машка кошула CF1252UO16R Бела

Код на Производот: Машка кошула CF1252UO16R Бела

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 350 ден 350

Достапни Опции

Машка кошула од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).