Машка јакна GB2861UO

Код на Производот: GB2861UO-01

Достапност:Има на залиха

2,490 ден 1,590 ден 1,590

Достапни Опции

Машка јакна од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).