-38%

Машка јакна GB2838UO Црвена

Код на Производот: Машка јакна GB2838UO Црвена 1

Достапност:Има на залиха

1,590 ден 990 ден 990

Достапни Опции

Машка јакна од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански).