Машка долна маица

Код на Производот: dolnamaica-1

Достапност:Има на залиха

299 ден 299

Достапни Опции

Машка долна маица со врвен квалитет од македонско производство

Материјал: 100% чист "чешлан" памук
Големина: Од Ѕ до 3XL
Боја: Црна, Сива, Бела