Масажер - Relax & tone

Код на Производот: Relax & tone

Достапност:Нема на залиха

↪ Со Relax & tone масажерот добивате: слабеење, тонирање и релаксација - сѐ во еден неверојатен производ. ↩


Relax & Tone е уникатен масажер со кој ќе слабеете и ќе го затегнувате телото без вежбање. Тајната лежи во неговата уникатна, централно поставена оска што осцилира над 2500 пати во една минута. Осцилациите навлегуваат длабоко под кожата директно до наслагите и ги разградуваат наталожените масни клетки. Потребни ви се само 10 минути масажа во денот со Relax & Tone за да постигнувате неверојатни резултати.

Го добивате со читири уникатни додатоци:

✅ Рамен додаток - идеален за масажа на вратот,
✅ Рамената и грбот и ослободување на мускулната тензија;
✅ Брановиден додаток - дизајниран со четири бранови кои се вистинско оружје во борбата - со масните наслаги, за длабока масажа на ткивото и тонирање на мускулите;
✅ Микротурпија - за отстранување на тврдата и сувата кожа од Вашите стапала;
✅ Ролер додаток - со осум ротациони тркалца за удобна масажа.

Relax & Tone е модерен, стилизиран, компактен и пренослив апарат, масажер наменет за сите членови во семејството. Покрај четирите додатоци, вклучивме и заштитна навлака, за да добиете уште попријатна масажа.

Relax & Tone ги намалува проблемите со:

✅ Тежината;
✅ Ги смирува болките во вратор;
✅ Ја подобрува циркулацијата на крв;
✅ Ги масира и Вашите уморни нозе и стапала.

Relax & Tone единствен апарат со кој ќе седите и ќе се опуштате додека истовремено вежбате.