-48%

Мал куфер Maze Green 55х40х20см

Код на Производот: kufer31

Достапност:Нема на залиха

1,900 ден 999 ден 999

Мал куфер изработен од високо квалитетна нетоксична пластика склопен во неодолив дизајн,совршен за вашето патување. Куферот е со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии: 55х40х20см