Мал куфер Magelan Black 55х40х20см

1,300.00 ден 1,300.00

Мал куфер изработен од високо квалитетна нетоксична пластика склопен во неодолив дизајн,совршен за вашето патување. Куферот е со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии: 55х40х20см