Мал куфер Columbo Coffee 55х40х20см

Код на Производот: kufer27

Достапност:Нема на залиха

Мал куфер изработен од високо квалитетна нетоксична пластика склопен во неодолив дизајн,совршен за вашето патување. Куферот е со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии: 55х40х20см