Мал куфер Armor White Grey 55х40х20см

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

1,300 ден 1,300

Мал куфер изработен од високо квалитетна нетоксична пластика склопен во неодолив дизајн,совршен за вашето патување. Куферот е со ротирачки тркалца,продолжена рачка и механизам за заклучување.

Димензии: 55х40х20см