-16%

Шах - Магнетен (47x40см)

Код на Производот: sah

Достапност:Има на залиха

999 ден 845 ден 845

Високо квалитетен голем магнетен шах за играње со фигури за шах и пулови за дама.
Одлично за забава, дружење и мозочна гимнастика.
Производот доаѓа и во прекрасно трговско пакување во боја што го прави идеално и за подарок.
Димензии на пакувањето: 47 х 40 х 4 см

 

боја:тегет