Магичен валјак за домашна употреба

Код на Производот: PaintRoller

Достапност:Нема на залиха

Прескокнете го нередот и забавувајте се со бојадисување и трансформација на вашиот дом за само неколку минути!

Ниту еден друг валјак за боја не може да се натпреварува со разноврсноста и перформансите на овој ролер. Само истурете ја бојата во ролерот и поминете за да му дадете живот на кој било ѕид, мебел или површина во вашиот дом за само неколку минути. Заштедете време, пари и неред од традиционалните четки за фарбање или бојадисување.

-Заштедувате време и неред.

-Овој практичен валјак може да покрие простор до 30 квадратни метри со едно полнење.

-Секогаш потопувајте го ролерот во вода кога не го користите.