LOL Surprise #Hairgoals

Код на Производот: LL-018

Достапност:Има на залиха

1,880 ден 199 ден 199

Време е за големо LOL  откривање и за промена на стилот!

Фантастични бои на косата, феноменални тренди фризури и стилови ја кријат капсулата кои воедно е и фризрски салон, сталажа за куклата и тренди торбичка за девојчињата.

Соберете ја целата колекција од 12 LOL HairGoals девојки: 10 со рамна коса и 2 со Супер специјални фризури, - цели од светки!!!

Откријте ги сите 15 изненадувања и испробај ги сите нови фризури, пронајди ја LOL куклата и не заборавај го воденото изненадување.

Не заборавај на  куклата да и дадеш водичка од шишенцето и избањај ја. Следи изненадување!!!

....куклите со светки на косата ја менуваат бојата во допир со вода!!!

Куклите во LOL HairGoals не се променети, сеуште многу ќе Ве изненадат!

Секоја капсула од последната серија содржи  15 различни додатоци  кои Ве очекуваат во новото пакување.

Оваа серија содржи:

-магично огледало
-тајна порака
-налепници со тајни пораки
-венче за коса
-чешел
-шише
-чевли
-аксесоари
-облека
-ракавици за масажа
-чевли
-маска
-дополнителна облека
-кукла
-стол за шминкање

Последната серија на LOL HairGoals е составена од 12 кукли, затоа побрзајте да ја соберете целата колекција!