Liora Silver- ланче со Swarovski елементи + Обетки Donna Real Minimal Silver Combo 1+1

Код на Производот:

Достапност:Има на залиха

700 ден 700

Дополнете и разубавете го Вашиот изглед со ова уникатно Liora Silver ланче надополнето со  Swarovski елементи и обетки од Шпанскиот бренд Donna Real коишто перфектно се вклопуваат со најразлични комбинации.

Комплетот може да се комбинира со Casual ( секојдневни) комбинации или со  елегантни, вечерни комбинации. 

Ланчето е надополнето со три уникатни привезоци коишто можете да ги комбинирате единечно или заедно.

Избработено е од медицински нерѓосувачки челик.