Liora Silver + Liora Blue - ланче и обетки со Swarovski елементи

Код на Производот: swarowskipaket

Достапност:Има на залиха

1,899 ден 799 ден 799

Дополнете и разубавете го Вашиот изглед со ова уникатно Liora Silver ланче кое го добивате заедно со Liora Blue обетки, надополнети со Swarovski елементи. 

Може да ги комбинирате во Casual (секојдневни) комбинации или со елегантни, вечерни комбинации.

Ланчето е составено од три уникатни привезоци коишто можете да ги комбинирате единечно или заедно.

Димензии на ланчето: 48cm

Избработени се од медицински нерѓосувачки челик.