Лед светилка на допир

Код на Производот: ledsvetilkatouch

Достапност:Нема на залиха

Направете идеална светлина во Вашиот дом или градина со сензационалната Лед светилка на допир што овозможува деновите поминати во темница да станат минато. Поставете ја каде и да посакате, во зависност од Вашите потреби, а таа одлично ќе се вклопи во секој амбиент и за секоја намена. Многу лесна и едноставна за употреба, се вклучува и исклучува со само еден благ допир. Изработена од високо квалитетни материјали, работи на батерии така што ќе немате никаков проблем при инсталација на истата. На себе содржи високо квалитетен лепак, така што ќе можете да ја залепите на секаков вид површина.

- Идеална е за дополнителна светлина во Вашата кујна додека ги извршувате секојдневните обврски околу јадењето.

- За полесна ориентација на скалите, во подрумот, на таванот или во визбата.

- За наоѓање конкретни работи во фиоките, во гардероберот или за дополнителна светлина во автомобилот.

- Можете да ја поставите и на самото огледало во тоалетот, па така ќе имате дополнителна светлина за шминкањето или средувањето на Вашата брада или коса.

- Над креветот доколку читате некоја книга а притоа не сакате да му создавате непријатности со светлината на Вашиот партнер.

- Совршена е за кампување, со само еден допир ќе имате светлина на отворено во природа.

Мала е и не зафаќа воопшто простор, па така ќе можете да ја земете секаде со Вас.

Димензии на светилката: 6,5x2cm