Кукла Барби

590.00 ден 590.00
Зарем има нешто позабавно за едно девојче од кукла-барбика? 
Овој Yatai-Fashion Doll сет ќе и овозможи на вашата мала принцеза да се забавува по цели денови разменувајќи најразлични комбинации на гардероба на својата нова миленичка.
Сетот се состои од неколку различни аутфити и модни додатоци.