-55%

Дуксер KolevskyTV Collection

Код на Производот: kol3

Достапност:Има на залиха

1,200 ден 550 ден 550

Достапни Опции

Пристигна долго очекуваниот дуксер на најпознатиот јутубер - KolevskyTV кој низ своите видеа на неговиот канал на Youtube направи револуција во Македонија со супер забавни видеа трудејќи се да не расположи и да ни ги оттргне мислите од секојдневните грижи смеејќи се на неговите пренкови и досетки, а во исто време и ни ги топли срцата преку неговите видеа со хуманитарни акции.

KolevskyTV Collection е најнов бренд за машка и женска гардероба наменета за оние што ги следат светските трендови како во облекувањето,така и во следењето на технологија, музика, однесување... KolevskyTV Collection не е само бренд за облекување, KolevskyTV Collection е стил на живот.

За кого е наменет брендот KolevskyTV Collection?

KolevskyTV Collection е наменет за млади независни луѓе со слободен ум, полни со енергија и го уживаат секој миг од својот живот. Тие луѓе се едноставни, а полни со самодоверба, не грижејќи се што мислат другите за нив, а сепак точно знаат што сакаат од животот. Тоа се луѓе што се хуманитарни, забавни, секогаш расположени...

Првиот модел од KolevskyTV Collection е едноставен, во црна боја која е разбиена со црвена внатрешност на капата и црвено лого на градите. За зголемен комфорт на стомакот има голем кенгур џеб.

Достапен е во повеќе големини.