Клуб масичка на две нивоа- бела

Код на Производот: klub-masicka-na-dve-nivoa-bela

Достапност:Нема на залиха

3,090 ден 1,990 ден 1,990

Уникатна и практична клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент и за најразлични цели.

Масата е во форма на круг и е составена од две нивоа на кои ќе можете да поставувате најразлични работи. Издржлива е, исто така издржува висок степен на топлина и е многу лесна за одржување. 

Ќе можете да и го најдете идеалното место каде и да посакате во Вашиот современ и модерен дом. Таа совршено ќе се вклопи и ќе додаде дополнителен степен на мода и елеганција во просторијата а и воедно ќе биде одлично место за поставување на омилените украси, фотографии или пак цвеќиња. Одлична е за во дневниот престој каде го поминувате поголемиот дел од денот, како помошна масичка до Вашиот кревет во спалната соба, детската соба или работната соба. Исто така можете да ја вклопите и во отворен амбиент како балкон или градина.