JBL Q11 Waterproof IPX4 Bluetooth звучник - Црн

1,890.00 ден 1,190.00 ден 1,190.00

JBL Q11 Waterproof IPX4 Bluetooth звучник е звучник кој што дава кристално очистен звук без дисторзија со максимален волумен. Исто така е пренослив, компитабилен е со секаков вид на друг уред кој исто така подржува Блутот конекција.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Безжичен

- Водоотпорен

- УСБ слот и кабел

- Приклучок за микрофон

- Bluetooth

- Слот за TF Card

- Достапен во 2 бои

- Радио

- AUX слот