-54%

JBL CHARGE 3MiNiA Plus Bluetooth звучник - Црвен

Код на Производот: chargered

Достапност:Нема на залиха

1,490 ден 690 ден 690

JBL CHARGE 3MiNiA Plus Bluetooth звучник е кој што дава кристално очистен звук без дисторзија со максимален волумен. Исто така е пренослив, компитабилен е со секаков вид на друг уред кој исто така подржува Блутот конекција.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

- Безжичен

- Водоотпорен

- Батерија 10000mAH

- Батерија до 15 часа користење

- Приклучок за микрофон

- Bluetooth

- Слот за TF Card

- Достапен во 8 бои

- Радио

- AUX слот