-51%

Јаже за скокање

Код на Производот: Jaze za skokanje

Достапност:Има на залиха

299 ден 149 ден 149
Скокањето јаже е една од најдобрите кардио-васкуларни активности кои покажуваат огромни резултати. Јажето е направено од цврсти и издржливи материјали а рачките се обложени со мека пена за комфорно држење. Спецификации: Должина на рачката: 16 см Должина на јажето: 3 м