Iskra ZN1601 - Правосмукалка за пепел

Код на Производот: 2956

Достапност:Има на залиха

2,599 ден 2,599
Спецификации: - Моќност: 1000W - напон: 220-240V ~ 50Hz - Всисна сила: 17 kPa / 170mBar - капацитет на контејнерот: 18L - Алуминиумска вшмукување цевка: 1м - Функција на дување - Лесна контрола - Филтер кој лесно се мие - Соодветна рачка на горниот дел на уредот - погоден за чистење на камини, печки, скари и оџаци Гаранција: - 2 години