-21%

ISKRA маслен радијатор YL-B07FT-11

Код на Производот: iskrab07FT11

Достапност:Има на залиха

5,630 ден 4,499 ден 4,499

3 топлински поставки 800W / 1200W / 2500W + вентилатор 400W
11 ребра за греење
24ч тајмер

2 години гаранција