Iskra JHL482102200G за X-cross LI-ION Батерија - Брз полнач

Код на Производот: 10362

Достапност:Има на залиха

999 ден 999

- Јачина: 220-240V~50/60Hz
- Индикатор за полнење
- Наменет за батерии: BP27Li-20020 и BP27Li-20040
- Пакување: блистер