Iskra X-Cross IX-DR39 - Батериска дупчалка

Код на Производот: 10355

Достапност:Има на залиха

1,999 ден 1,999

*** Батеријата се купува посебно.

- Напон: 20V
- Вртежи во празно: 1.Ниво: 0-400 min-1, 2 Ниво: 0-1400 min-1
- Степен на вртежен момент: 20+1
- Вртежен момен: 27 Nm
- LED светилка
- Мека гумена рачка
- Самозатезна глава : Ø 10 mm (max)
- Капацитет на дупчење: 20 mm (дрво), 10 mm (метал)
- Димензии на пакување(во mm): 226 (Д) x 88 (Ш) x 220(В)

2 години гаранција