Iskra X-Cross BP27Li-20040 - Батерија

Код на Производот: 10380

Достапност:Има на залиха

3,199 ден 3,199

'- Јачина : 20V
- Капацитет: 4.0 Ah
- 3 фазен дисплеј за статус на полнење
- Компатибилна со сите алати од Iskra X-Cross серијата
- Пакување: блистер